42 298-71-73 info@profitpc.pl

Naprawa układów BGA

Co to jest BGA?

lutowanie ukladów, bga, naprawa płyt głównych

BGA jest niezwykle skomplikowanym i precyzyjnym procesem naprawczym. Wiele serwisów oferuje naprawę takich układów, ale należy tutaj zaznaczyć jakimi narzędziami posługuje się chcący uchodzić za profesjonalny serwis. Mity o możliwości naprawy tych układów przy pomocy zapalniczek, opalarek czy najtańszych grzałek można wsadzić między bajki.

     Nasz serwis wykorzystuje specjalistyczny sprzęt który pozwala na odpowiedni proces lutowania.  W 90% przypadków pomaga ponowne wlutowanie Chipa BGA(tzw. reballing, czyli otowrzenie kulek na ukłdzie), w pozostałych 10 % trzeba wymienić układ na nowy. 

Większość serwisów nie posiada profesjonalnego  sprzętu co w efekcie końcowym bardziej szkodzi niż pomaga. Jest to poważny i skomplikowany proces, dlatego radzimy oddanie Państwa sprzętu w nasze ręce, które dzięki wieloletniemy doświadczeniu wiedzą jak naprawiać tego typu usterki.

Zakres Naszych Usług

chip, układ , kulki bga

chip, układ , kulki bga

  • Wymiana układów BGA
  • Lutowanie układów BGA
  • Reballing układów BGA

Specjalizujemy się w złożonych naprawach. Czasami zdarza się, że przyczyna problemów ktore wskzują na układy BGA jest inna. Ważne jest więc by przed podjęciem naprawy dokładnie zdiagnozować usterkę. Nasze wieloletnie doświadczenie, sumienność, profesjonalny sprzęt i troska o klienta pozwala na dokładne zdiagnozowanie problemu i podjęcie odpowiednich kroków w celu naprawy Państwa sprzętu.

W celu uzyskania większej ilości informacji, bądź zgłoszenia chęci naprawy sprzętu prosimy o kontakt pod numerem telefonu (42) 298-71-73 bądź odwiedzenia nas w naszym serwisie na ul. Pogonowskiego 68 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

chip2

chip3

chip4

Twój komputer w dobrych rękach …